Sport

BOMBA U STILU LUKE MODRIĆA: Golčina reprezentativca BiH o kojem bruji Slovenija

U 21. kolu slovenske Prve lige Olimpija je kao domaćin s 2:1 slavila protiv ekipe Bravo.

Oba pogotka za tim iz Ljubljane postigli su bh. nogometaši. Prvi je bio djelo Kvesića koji je pogodio s 11 metara u 50. minuti.

No, devet minuta kasnije uslijedio je najvažniji trenutak utakmice. Lopta dolazi do 18-godišnjeg reprezentativca BiH Anesa Krdžalića koji je postigao gol za pamćenje.

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine do sada je prošao sve omladinske selekcije, a nedavno je upisao i debi za U-21 selekciju.

Iako po vokaciji defanzivni veznjak Kržalić je pokazao da ima strahovit udarac, te da će se u budućnosti na nekadašnjeg juniora zagrebačkog Dinama moži ozbiljno računati i u dresu sa državnim grbom.